TADİLAT HİZMETLERİ

icon

Komple tadilat dekorasyon

Komple bir tadilata girişeceğiniz zaman bir çok yerle çalışmak ve hepsini organize etmek durumunda kalabilirsiniz.

icon

Dış Cephe İzolasyon

Dengeli oda sıcaklıkları yaratarak konforlu ve sağlıklı mekanlar oluşturur. Evlerde küflenme, siyah leke ve mantar oluşmasına neden olan yoğuşmayı (terlemeyi) önler.

icon

Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır.

icon

Ev Tadilatı

Ev tadilatı uygulaması zahmetli bir işmiş gibi görünse de doğru bir firmayla ve ehil insanlarla çalışılması durumunda ev tadilatı zevkli bir iştir.

icon

Alçıpan Dekorasyon

Bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan malzemedir. Son derece hafif ve estetik görünüm sağlar. Her türlü detay ve kademe uygulamasında kullanılabilir.

icon

Banyo Dekorasyon

Değerli müşterimiz, evinizin sizin için ne kadar değerli ve özel bir yaşam olanı olduğunu biliyoruz. Size özel inovatif çözümler üretiyoruz

icon

Mutfak Dekorasyon

İnsan ihtiyaçlarının zaman içersinde değişiklik göstermesiyle, ortaya çıkan bu mutfak yapısı, mutfak tasarımının

icon

Boya Badana

Boya Badana: Her türlü iç cephe boyası, bina dış cephe boyası, tamirat tadilat işleri, ekibimiz tarafından itina ile ve titizlikle yapılır.

icon

Sıva (iç ve dış cephe)

Sıvaya başlamadan önce sıva yapılacak yüzeydeki taşmış harçlar ve diğer bulaşıklar kazınıp temizlenecek, duvar yüzü ve tavanda birleşen köşe yerleri bol su ile ıslatılacak ve gerekirse yıkanacaktır.